مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزي، نمایندگی تعمیرات کن مور سال*ها است افتخار ارائه خدمات به شما عزیزان و تعمیرات لوازم خانگی را بر عهده دارد. نیروهای متخصص و با تجربه مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزی، نمایندگی تعمیرات کن مور همواره آماده هستند تا با بهترین کیفیت و بیشترین سرعت، لوازم خانگی*تان را تعمیر کرده و نیازهای شما را برآورده سازند.

خدمات نمایندگی تعمیرات کن مور و تاریخچه ای مختصر از شرکت کن مور
شرکت کن مور (Kenmore) از معروف*ترین و محبوب*ترین برندهای لوازم خانگی در آمریکا است. اکثر آمریکایی*ها، از لوازم خانگی کن مور در خانه استفاده می*کنند. لوازم خانگی کن مور در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد و از همین رو است که مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزی، نمایندگی تعمیرات کن مور سال*ها است در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی این برند، فعالیت دارد.

از آنجا که لوازم خانگی کن مور، بسیار حساس بوده و ساختاری بسیار دقیق با طراحی منحصر به فرد دارد، باید تعمیرات و سرویس آن*ها توسط افراد متخصص صورت گیرد که از ساختار و اجزای داخلی این دستگاه، اطلاعات دقیق و جامعی دارند و در زمینه تعمیرات این محصول و نحوه کار با اجزای داخلی آن، آموزش دیده باشند.

اولین ماشین لباسشویی برند کن مور در سال ۱۹۲۷ معرفی شد. علاوه بر آن شرکت کن مور، خطی حرفه*ای به نام کن مور پرو (Kenmore Pro) نیز راه انداخته بود. در سال ۱۹۷۶، سیرز، کن مور را وارد خط تولیدات یخچال، فریزر، دستگاه تهویه هوا و رطوبت گیرها نیز کرد که پیشتر، با نام کلد اسپات (Coldspot) شناخته می*شد.

این محصولات در حال حاضر توسط سازندگانی همانند ویرپول، جی ای، پاناسونیک، سانیو، ال جی، بوش، الکترولوکس و ماب مکزیکو تولید می*شود.
در ۲۰ جولای ۲۰۱۷ نیز سیرز به طور رسمی اعلام کرد که به صورت افزوده، محصولات کن مور را در سایت آمازون نیز قرار داده است و علاوه بر آن، از یکپارچگی میان محصولات خود و الکسای آمازون نیز پشتیبانی خواهد کرد.

(الکسای آمازون، دستیار صوتی آمازون است که با استفاده از آن، می*توانید با محصولاتی که تحت پشتیبانی آن هستند، ارتباط صوتی برقرار کرده و تجربه کاربری بهتری داشته باشید. این دستیار صوتی در تمامی محصولات آمارون یافت می*شود).

محصولات شرکت کن مور شامل دستگاه تصفیه آب، گریل، ماشین لباسشویی، خشک کن، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، اجاق گازهای روی کابینت، جاروبرقی، کیسه*های جاروبرقی، ماشین خیاطی، دستگاه تصفیه هوا، پنکه، پمپ*های گرمایی، رطوبت گیر، مرطوب کننده، گرم کننده*ی آب، تستر، فیلترهای آب، فریزرها، هیترها و تلویزیون است.

به همین جهت، مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزی نمایندگی لوازم خانگی به عنوان نمایندگی تعمیرات کن مور در راستای ارائه خدمات و تعمیرات محصولات خانگی شما، همواره در دسترس بوده و سعی در ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی حرفه*ای و متعهدانه دارد.

در صورت نیاز به پشتیبانی، تعمیرات، مشاوره و دیگر خدمات درمورد لوازم خانگی خود، می*توانید با مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزي، نمایندگی تعمیرات کن مور تماس حاصل کرده و از خدماتی با بالاترین سطح و کیفیت، بهره مند شوید. پشتیبانان این شرکت، جوانانی فعال، پرانرژی و باتجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی هستند که شما را به بهترین نحو، هدایت و پشتیبانی خواهند کرد.