PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضروری*ترین نکات برای انتخاب مدل لباس مردانه:azadstyle
11-26-2017, 11:22 AM
خرید اینترنتی پوشاک مردانه (https://azadstyle.com/)می*تواند کار دشواری باشد، اگر قواعد آن را به درستی ندانید. این نکات برای انتخاب مدل و خرید انواع لباس مردانه از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
با دقت خرید کنید: اگر یک مدل لباس مردانه خیلی خوب روی تن شما می*نشیند، چند رنگ از آن را بخرید و یا سراغ مدل*های مشابه بروید. مدل*های ساده و بدون طرح ژاکت و پلیور (https://azadstyle.com/fa/jackat) یا تی شرت یا سویشرت و هودی (https://azadstyle.com/fa/Hoody) مردانه کاربردی*تر هستند. تا مطمئن نشده*اید که یک لباس را واقعا می*خواهید تگ*ها را جدا نکنید.
رنگ*هایی که دوست دارید را انتخاب کنید: رنگ*های طبیعی معمولا برای هر فردی مناسب است. اگر در ست کردن رنگ*ها چیره*دست نیستید، بهتر است چند رنگ را انتخاب کنید و انتخاب*هایتان را به همان رنگ*ها محدود کنید.
راهنمای سایز برای خرید لباس مردانه:
اندازه گیری شلوار جین (https://azadstyle.com/fa/jeans): برای خرید شلوار مردانه، اندازه گیری دور کمر، دور باسن و قد پا از بخش داخل شلوار ضروری است. می*توانید از اندازه*های یکی از شلوارهایی که سایز شما است استفاده کنید.
اندازه گیری پیراهن: برای خرید اینترنتی پیراهن مردانه، شما به اندازه دور کمر و دورسینه نیاز دارید.
اندازه*گیری کت مردانه: برای خرید اینترنتی کت اسپرت یا کاپشتن پالتو بارانی (https://azadstyle.com/fa/RainCoatJacket) یا رسمی مردانه، بهترین راه این است که مناسب*ترین کت و کاپشن خود را روی یک سطح صاف پهن کنید و با دقت اندازه*ها را به دست بیاورید. به این نکته توجه کنید که اندازه گیری برای فیت*های مختلف کت یعنی اسلیم و معمولی متفاوت است.

با خرید اینترنتی پوشاک مردانه (https://azadstyle.com/) به سبک خودت زندگی کن! :)