PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش های اینستاگرامی7bayan
11-17-2017, 12:28 PM
آموزش اول: خصوصی کردن عکس*ها و فیلم*ها
زمانی که اکانت اینستاگرام خود را می*سازید، همه می*توانند صفحه شما را مشاهده کنند. اگر می*خواهید پست*های خود را خصوصی کنید، در قسمت Setting پروفایل گزینه Private Account را فعال کنید. اگر می*خواهید همه بتوانند عکس*ها و فیلم*های شما را مشاهده کنند، این قسمت را نادیده بگیرید.
آموزش دوم :اضافه کردن عکس در نقشه
علاوه بر عکس*هایی که در صفحه کاربران مشاهده می*کنید، می*توانید عکس*هایی را که با مکان*های مختلف تگ شده*اند، در نقشه ببینید. برخی از کاربران دوست ندارند که مکان عکس*های خود را روی نقشه مشخص کنند. اگر نمی*خواهید از این ویژگی استفاده کنید، از تگ*های مکانی استفاده نکنید یا از طریق دکمه Edit در گوشه*ی راست بالای نقشه، آن*ها را از نقشه حذف کنید.
آموزش سوم :لینک*کردن اینستاگرام با فیسبوک، توئیتر، فلیکر و تامبلر
به دلیل اینکه اینستاگرام یکی از محبوب*ترین برنامه*های اجتماعی است، ممکن است بخواهید تمام اکانت*های شبکه*های اجتماعی خود را به آن لینک کنید تا بیشترین بهره را از آن ببرید. شما می*توانید اکانت*های فیسبوک، توئیتر، فلیکر و تامبلر خود را به علاوه اکانت*های شبکه*های اجتماعی کوچک*تر مانند آمبا و وی کنتاکته را، به اینستاگرام لینک کنید.(آموزش تبلیغات در اینستاگرام (http://irantableegh.org/advertise-on-instagram) ، برنامه لایک اینستاگرام (http://irantableegh.org/advertise-on-instagram) ، زیاد کردن فالوور در اینستاگرام (http://irantableegh.org/advertise-on-instagram) را از دست ندهید ) برای لینک*شدن با شبکه*های اجتماعی، از طریق سربرگ پروفایل وارد Linked Accounts و سپس Share Settings بشوید و مشخص کنید که می*خواهید چه اکانت*هایی را به اینستاگرام لینک کنید. هر زمان که عکس یا فیلمی را در اینستاگرام به اشتراک می*گذارید، می*توانید انتخاب کنید که این عکس یا فیلم را در کدام شبکه اجتماعی لینک شده، به اشتراک بگذارید. همچنین می*توانید عکس*ها و فیلم*های خود را فقط در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.